:: o szkole

[home]
historia
nauczyciele
gospodarstwo
internat
pracownie komputerowe
adres

:: rekrutacja

rekrutacja 2004/2005

:: typy szkół

licea profilowane
technika
szkoły zawodowe

:: galeria

zdjęcia

:: nowa matura

abc nowej matury
część ustna
część pisemna

:: plan lekcji

plan lekcji

O szkole>>nauczyciele


 
Imię i nazwisko, stanowisko/nauczane przedmioty

Elżbieta Lisiecka - dyrektor, podstawy ogrodnictwa

Andrzej Nowicki - wicedyrektor, przedmioty informatyczne

Henryk Szczerbiak - kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty mechanizacyjne

Izabella Adamska -
geografia, p.o.
Urszula Adamska -
rośliny ozdobne, tereny zieleni
Ewelina Babiarczyk -
psychologia, biblioteka
Małgorzata Babiarczyk -
język polski
Emilia Baranowska -
matematyka
Sylwia Błachowska -
język niemiecki
Dorota Branicka -
język polski
Kamila Brzezińska -
język polski
Zbigniew Brzeziński -
zajęcia praktyczne
Regina Dogiel -
język rosyjski, biblioteka
Przemysław Duczmański -
religia
Katarzyna Dzikiewicz -
język niemiecki
Mariola Fierek -
wychowanie fizyczne
Tomasz Górecki -
wychowanie fizyczne
Arleta Hrybko -
chemia
Jadwiga Januszewska -
wychowanie fizyczne
Krystyna Jaromirska -
historia
Urszula Jurzysta -
język angielski
Janina Kamińska -
sadownictwo, zajęcia praktyczne
Sławomir Kisielewski -
przedmioty ekonomiczne
Agnieszka Kołodziejska -
matematyka, przedmioty informatyczne
Dominika Kornacka -
podstawy architektury krajobrazu
Józef Krasiński -
rynek rolny, zajęcia praktyczne
Bartosz Krawczyk -
wiedza o społeczeństwie, historia
Jadwiga Łykowska -
matematyka
Krzysztof Michalak -
p.o., przedmioty mechanizacyjne
Joanna Moneta -
język niemiecki
Anna Musiał -
przedmioty ekonomiczne
Marcin Pachliński -
religia
Kazimierz Paczkowski -
zajęcia praktyczne
Dariusz Pawlak -
przedmioty informatyczne
Katarzyna Pawlak -
język polski
Agata Pietrzak -
język angielski
Jolanta Pietrzak -
pedagog szkolny
Aleksandra Skonieczna -
przedmioty ekonomiczne
Artur Słomczewski -
fizyka
Krystyna Słowikowska -
przetwórstwo spożywcze, warzywnictwo
Bożena Stankiewicz -
rachunkowość, przedmioty ekonomiczne
Robert Stodolny -
język angielski
Marcin Szczęsny -
przedmioty informatyczne
Małgorzata Świerzko -
biologia
Paweł Walczak -
wychowanie fizyczne
Maria Włoszek -
przedmioty ekonomiczne

::strony klas

klasa 2ALZI

::bramki sms

Era Idea Plus

::linki

www.menis.gov.pl
www.szkola.net
google.pl
rozkład PKP
gry online
miniclip
razdwatrzy
shockwave.com
kurnik.pl

::forum

forum